КИЇВ. 11 лютого. УНН. На тлі нинішніх звинувачень як українське суспільство, так і західні друзі України мають усвідомлювати, що у військових системах контролю, час від часу, відбуватимуться збої. І ці збої слід розглядати як нормальне явище для будь-якої армії, що швидко розбудовується і намагається впоратись з викликами воєнного часу. Таку думку у колонці на Politico висловив старший науковий співробітник Atlantic Council та автор книги “Поле битви Україна: від незалежності до російської війни” Адріан Каратницький, передає УНН.
Деталі
За його словами, одразу після Президента України Володимира Зеленського, Резніков є найефективнішим переговорником щодо отримання західної військової допомоги, а його переконливі аргументи завоювали довіру західних союзників. А обставини, які б говорили про необхідність змінювати міністра, — наразі відсутні.
Цитата
“Епізодичні невдачі Міністерства оборони слід розсудливо зіставити з вражаючим списком досягнень Резнікова. Одразу після Президента України Володимира Зеленського, Резніков є найефективнішим переговорником щодо отримання західної військової допомоги, а його переконливі аргументи завоювали довіру західних союзників. Україні слід змінювати коней на переправі лише за дуже виняткових обставин. Наскільки нам відомо, такі обставини наразі відсутні”, - зазначив аналітик Atlantic Council.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський закликав покласти край чуткам про звільнення міністра оборони - CBC News
Раніше
Народний депутат із “Слуги народу” Микола Задорожній повідомив УНН, що міністр оборони України Олексій Резніков ефективно працює на своїй посаді і не факт, що хтось інший працював би краще.