
Чиновників Міноборони викрили на розкраданні бюджетних грошей
БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Під час обшуків у дев’яти фігурантів у Києві та Вінниці правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію із доказами правочину.
СБУ викрила посадовців Міноборони на розкраданні бюджетних грошей під час будівництва казарм. Про це повідомляє прес-служба СБУ.
Повідомляється, що до правопорушення причетні колишній керівник головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ та старший офіцер відділу технічного нагляду за будівництвом вказаної установи. Саме вони є організаторами механізму розкрадання понад 5 млн. грн. на будівництві казарм для військовослужбовців на території Миколаївського гарнізону.
“За даними слідства, для реалізації угоди керівник управління уклав кілька договорів із комерційною структурою щодо виконання ремонтно-будівельних робіт. Згідно з підписаними документами, підрядник мав здійснити капітальний ремонт покрівлі, інженерних мереж електропостачання, водопроводу та каналізації у житлових спорудах. Але відповідні роботи комерсанти зробили не в повному обсязі, а перераховані бюджетні гроші учасники схеми вивели в тінь. Таким чином, казарми залишилися непридатними для проживання військовослужбовців”, – повідомляють у СБУ.
Експертиза підтвердила факти злочинної діяльності.
Під час обшуків у дев’яти фігурантів у Києві та Вінниці правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію із доказами правочину.
Працівнику відділу технічного нагляду за будівництвом Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем. Продовжується розслідування щодо притягнення до відповідальності всіх організаторів та учасників розкрадання грошей, виділених на оборонні потреби.
Раніше повідомлялося, що двом колишнім топ-чиновникам Міноборони оголосили підозри.
Екс-заступника міністра оборони заарештували із заставою в 400 млн – ЗМІ
Джерело
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F6c6ce54eaae0f8b51ab035417ad6ca25.png)

4 категории мужчин исключат из воинского учета: их не мобилизуют
UAToday

Женщины массово получают повестки в ТЦК: адвокат объяснил, что происходит
Знай

Почему нужно есть гречку 13 июня, но нельзя пить молоко: запреты и традиции на Акилины
Знай
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2F48dc8c8cd5e47e578c8a0f36b22cbafd.jpg)
RMF 24: в Польше на границе с Украиной нашли брошенные системы ЗРК, предназначенные Киеву
Лига
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F35%2F419b2113ce55f445c990a827028d1737.jpg)
"Это для меня чудо": студентка из Бристоля на 10 минут опоздала на самолет, который разбился в Индии
Европейская правда
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2F8056bda32ca7b5dcf96336d35d734117.jpg)
Украинская баллистика "Сапсан" показала высокую скорость во время испытаний – Бадрак
Лига
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Fff19710390d9e9ee22793126aa070edb.jpg)
Что нельзя делать на Троицу 2025: полный список запретов
Факти ICTV