Twitter заблокував профілі кількох журналістів, які працюють у провідних американських медіа, зокрема в CNN, The New York Times та The Washington Post.
Як повідомляє The Washington Post, облікові записи журналістів заблокували без пояснення причин. Видання вважає, що це сталося через зміни в політиці компанії щодо так званого «доксінгу» – пошуку і публікації персональної або конфіденційної інформації про людину без її згоди.
Блокування відбулося наступного дня після того, як власник Twitter Ілон Маск оголосив, що в соцмережі більше не можна буде розміщувати інформацію про місце перебування користувачів у режимі онлайн.
При цьому самі журналісти заявили, що не публікували забороненої інформації, але вони всі висвітлювали історію Джека Свіні. Його облікові записи у твітері заблокували напередодні за те, що в них він публікував інформацію про перельоти публічних осіб, включно з Ілоном Маском.
Перед цим у Лос-Анджелесі, як казав Маск, «божевільний сталкер» деякий час переслідував сина Маска, переплутавши його з батьком. Згодом Маск у твітері заявив, що «якби хтось розкрив інформацію про місце перебування та адреси журналістів The New York Times, то ФБР розпочали б розслідування, на Капітолійському пагорбі почалися слухання, а Байден виступав би з промовами про кінець демократії».
Пізніше Маск запустив два опитування, в яких запитав, коли слід розблокувати облікові записи, що відстежували його переміщення. В обох випадках відповідь «зараз» набрала найбільше голосів. Після цього бізнесмен опублікував твіт, в якому написав, що «критикувати його цілий день це абсолютно нормально, а от відстежувати його місцезнаходження і наражати на небезпеку його сім'ю — ні».
Нагадаємо, 25 листопада Ілон Маск оголосив «амністію» заблокованим акаунтам у твіттері. Рішення Маска підтримала більшість користувачів у голосуванні на його сторінці.
Фото: Flickr