![Саміт G20: прем'єр Індії закликав до дипломатії для завершення війни рф проти України](https://thumbor.my.ua/-0-jG7u6E0vS7HEABn8a4k7vjMI=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F5326398608b17cf3dd74aa46e45c6c87.jpg)
Саміт G20: прем'єр Індії закликав до дипломатії для завершення війни рф проти України
КИЇВ. 15 листопада. УНН. Прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді під час саміту G20 закликав повернутися до дипломатії, щоб покласти край російсько-українській війні, повторивши заклик південноазіатської країни до миру в конфлікті, повідомляє Reuters, пише УНН.
Цитата
«Я неодноразово говорив, що ми маємо знайти спосіб повернутися на шлях припинення вогню та дипломатії в Україні», — сказав Моді у своєму вступному слові на саміті G20 на Балі в Індонезії.
«Необхідність години — продемонструвати конкретну та колективну рішучість забезпечити мир, гармонію та безпеку в усьому світі», - сказав він.
Доповнення
Індія не засудила вторгнення москви до України, але Моді сказав президенту росії володимиру путіну у вересні, що «сьогоднішня ера — це не ера війни».
Індія стала найбільшим покупцем нафти у росії після Китаю, її нафтопереробники розкуповують за зниженими цінами сиру нафту, якої уникають західні покупці.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)