В Україні станом на 22 вересня акредитовано для висвітлення війни понад 11 тисяч журналістів вітчизняних та іноземних медіа.
Про це повідомляє ІМІ з посиланням на відповідь Управління зв'язків з громадськістю Збройних Сил України. У ЗСУ уточнили, що з цього числа близько 100 медійників акредитації вже позбавлено.
Збройні Сили нагадали, що порядок акредитації журналістів національних та іноземних медіа, правила роботи представників ЗМІ у районі ведення бойових дій визначено наказомГоловнокомандувача ЗСУ від 3 березня 2022 року.
Також в управлінні зазначили, що ЗСУ «максимально сприяють» представникам українських та світових ЗМІ щодо ïxньої акредитації та роз'яснення положень вищевказаного наказу Головнокомандувача ЗСУ.
- Читайте також: Генштаб пояснив правила обережності з поширенням інформації: головні питання та відповіді
Нагадаємо, ЗСУ просять медіаспільноту максимально обмежити публікацію персональних даних українських військовослужбовців, зокрема офіцерів, виключити фото- та відеофіксацію, поширення у медіа точної територіальної прив’язки бомбосховищ.
Також Міноборони закликало українців не публікувати фото та відео переміщення української техніки і облич військовослужбовців ЗСУ.
Міноборони звертає увагу, що під час війни фатально небезпечно повідомляти про наявність або відсутність озброєння та військової техніки ЗСУ з прив’язкою до населених пунктів.
Фото: Стас Юрченко/«Ґрати»