/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F3ceffdd19e50b9644d9dde5e0d8b1815.jpg)
Китай направляє своїх військових на навчання до Росії
Пекін відправить свої війська до Росії для спільних військових навчаннях «Схід-2022» за участю кількох країн, в тому числі Індії, Білорусі, Монголії та Таджикистану.
Про це повідомляє міноборони Китаю (КНР).
«Китайська сторона направила свій особовий склад для участі в цих навчаннях, метою яких є поглиблення прагматичного та дружнього співробітництва зі збройними силами країн-учасниць, підвищення рівня стратегічної координації всіх сторін-учасниць та посилення здатності протистояти різноманітним загрозам безпеці», – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що спільні тренування відбудуться згідно з річним планом співпраці між китайськими і російськими військовими та консенсусом обох сторін.
В міноборони наголосили, що відправлення китайських військових підрозділів «не має нічого спільного з поточною міжнародною та регіональною ситуацією».
Стратегічне командно-штабне навчання відбудеться у період з 30 серпня до 5 вересня.
Воно пройде під керівництвом начальника Генерального штабу збройних сил РФ.
Окрім сил округу до навчань буде залучено повітряно-десантні війська, дальню (стратегічну) авіацію та військово-транспортну авіацію.
Навчання відбуватимуться на 13 полігонах.
Раніше міноборони Білорусі заявило, що їхня армія у серпні проведе оперативно-тактичні навчання з бойовими стрільбами, у тому числі на полігоні в Росії.

