Порушив повітряний простір: у Великобританії заарештували російський літак
Порушив повітряний простір: у Великобританії заарештували російський літак

Порушив повітряний простір: у Великобританії заарештували російський літак

Стало відомо про те, що Великобританія заарештувала перший російський літак за новими санкціями, які були введені проти країни.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Про це заявити міністр транспорту Грант Шаппс.

Влада Британії заарештувала перший російський літак після того, як були введені санкції, які включають можливість арешту будь-якого повітряного судна Російської Федерації. Він зазначив, що зараз повинні будуть провести розслідування стосовно того, хто є кінцевим власником літака.

Літак, фото: Facebook
Літак, фото: Facebook

"Один такий літак знаходиться на землі в аеропорту Фарнборо, який я фактично конфіскував, поки ми проводимо подальше розслідування за останні кілька днів. Дуже важливо, щоб у нас були закони, які дають можливість це зробити", - сказав Шаппс.

Російський винищувач фото Известия
Російський винищувач фото Известия

Нагадаємо, що у вівторок, 8 березня Палата громадян Британії затвердила новий законопроект, який спрямований на боротьбу з відмиванням грошей, а також спрощення процесу введення санкцій проти Росії, щоб покарати Кремль за його вторгнення в Україну.

Уряд Британії заявляє, що цей законопроект про економічні злочини не дозволить багатим росіянам використовувати Лондонське Сіті для відмивання грошей і приховування неправомірних доходів.

Літак
Літак

Варто відзначити, що зараз санкції проти Російської Федерації вводяться практично кожен день по всьому світу, все тому що практично 2 тижні тому вони підло напали на Україну.

Нагадаємо, щоДержекоінспекція просить повідомляти про військові злочини окупантів проти навколишнього середовища

Раніше повідомлялося, що в Україні війна, а вони танцюють: хто зі співаків, включаючи Семенович і Лепса, підтримали Путіна.

Також, Віталій Козловський згадав слова Кузьми Скрябіна про війну і зізнався, що був не правий

Источник материала
loader
loader