«Це – початок вторгнення». У Білому домі визначилися, як називати дії Росії
«Це – початок вторгнення». У Білому домі визначилися, як називати дії Росії

«Це – початок вторгнення». У Білому домі визначилися, як називати дії Росії

«Це – початок вторгнення». У Білому домі визначилися, як називати дії Росії - Фото 1
«Це – початок вторгнення». У Білому домі визначилися, як називати дії Росії - Фото 2
Для України це важливо щодо питання запровадження жорстких санкцій США проти РФ.
«Це – початок вторгнення». У Білому домі визначилися, як називати дії Росії - Фото 3
«Це – початок вторгнення». У Білому домі визначилися, як називати дії Росії - Фото 4

У повідомленнях Білого дому щодо російської агресії дії РФ, починаючи з 22 лютого, називають «вторгненням». Про це пише «Укрінформ».

«Ми вважаємо, що це – початок вторгнення, останнє вторгнення Росії в Україну, ‒ сказав заступник радника з національної безпеки Джон Фінер. ‒ Вторгнення є вторгнення, і це те, що зараз відбувається».

Речниця Білого дому Джен Псакі у Твіттері, коментуючи рішення канцлера Німеччини Олафа Шольца зупинити сертифікацію газопроводу «Північний потік-2», також назвала дії Росії вторгненням. «Президент США «ясно дав зрозуміти, що якщо Росія вторгнеться в Україну, ми діятимемо разом з Німеччиною, щоб «Північний потік-2» не просувався вперед», - зазначила Псакі.

Адміністрація США спочатку вагалася, чи називати розгортання військ вторгненням, оскільки Білий дім хотів подивитися, що збирається робити Росія далі. Після оцінки пересування російських військ стало зрозуміло, що йдеться про нове вторгнення, пояснив посадовець адміністрації.

Тепер у Вангтоні визначилися, що Росія перетнула червону лінію. Для України це важливо щодо питання запровадження жорстких санкцій США проти РФ.

Нагадаємо, 21 лютого 2022 року президент Росії Володимир Путін під час звернення до росіян визнав «незалежність» терористичних утворень «ДНР» і «ЛНР». Також Путін доручив Міноборони Росії офіційно ввести війська на окуповані території Донецької і Луганської області України для «підтримання миру».

Фото: Вікіпедія

Теги по теме
Россия США российская агрессия
Источник материала
loader
loader