![В трех областях возможно схождение лавин в Карпатах](https://thumbor.my.ua/vZqPZ37jr0WS6GCXALoWTi99zCc=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F9d765b5d0a0d1132578a0c6064737f32.jpg)
В трех областях возможно схождение лавин в Карпатах
Спасатели предупредили об опасности схождения лавин в горах во Львовской, Ивано-Франковской и Закарпатской областях.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.
"За даними Укргідрометцентру, 14 грудня, у зв’язку зі снігопадами, у горах Львівської області та у високогір’ях Івано-Франківської і Закарпатської областей відмічатиметься значна снiголавинна небезпека (3 рiвень)", - ідеться у повідомленні.
Як повідомляв Укрінформ, 13 грудня Львів засипало снігом: до роботи з розчищення вулиць залучена вся прибиральна техніка і понад 2,5 тис. працівників.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)