![Зеленський про позиції Києва та Берліна щодо "Північного потоку-2": у нас є різні погляди](https://thumbor.my.ua/wQnysxEhxDj02FGABMPojr-5pes=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F207d1d74ce0572ca0da3c0617854c34b.jpg)
Зеленський про позиції Києва та Берліна щодо "Північного потоку-2": у нас є різні погляди
КИЇВ. 13 липня. УНН. Україна та Німеччина мають різні погляди щодо будівництва російського проекту газопроводу “Північний потік-2”. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Гуманітарна політика”, передає кореспондент УНН.
Цитата
“У нас різні погляди щодо „Південного потоку-2“, але я вважаю, що ми довели багато аргументів Німеччині. Буде зустріч канцлера разом з президентом Байденом й там будуть обговорюватися, що несе „Північний потік-2“, що він принесе Європі й що принесе окремо Україні, і як гарантувати безпеку енергетичну, насамперед Україні”, — сказав Зеленський.
Доповнення
Раніше Зеленський заявив, що у разі запуску російського проекту газопроводу “Північний потік-2” Україна повинна мати гарантії нормального газопостачання на 10-15 років.
Під час візиту до ФРН Володимир Зеленський обговорював питання “Північного потоку-2”. Зокрема, провів зустріч з канцлером ФРН Ангелою Меркель, а також кандидатом у канцлери ФРН, головою Християнсько-демократичного союзу Арміном Лашетом, де обговорив російсько-український збройний конфлікт і “Північний потік-2”. Президент України підкреслив, що його введення в експлуатацію становить пряму загрозу енергетичній безпеці країн ЄС.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)