У "червоних" Чернівцях підприємці Калинівського ринку вийшли на протест: їм дозволили працювати
У "червоних" Чернівцях підприємці Калинівського ринку вийшли на протест: їм дозволили працювати

У "червоних" Чернівцях підприємці Калинівського ринку вийшли на протест: їм дозволили працювати

У Чернівцях у вівторок, 9 березня, під міською радою через карантин протестували підприємці Калинівського ринку. Їм, попри спалах коронавірусу в регіоні, дозволити відновити роботу. 

Про це повідомляє "Укрінформ". 

Підприємці найбільшого в Чернівцях комунального Калинівського ринку пікетували Чернівецьку міську раду. Вони вимагали дозволити їм працювати. 

Протестувальники заявляли, що влада нищить їхній бізнес, а дехто був готовий навіть встановлювати намети перед приміщеннями державних установ. 

"Я взяв кредит на закупівлю товару і зараз не можу його виплачувати, бо торгівля заборонена. Я не знаю, що мені робити. Тому змушений буду розкласти намет", - сказав підприємець Сергій Бурий.

Згодом до протестувальників все ж вийшов міський голова Чернівців Роман Клічук. Він повідомив, що підприємці можуть відновити свою роботу вже з 10 березня

"У четвер ми написали звернення до обласної комісії ТЕБ та НС з проханням дати роз'яснення по прийнятому протоколу щодо карантину червоної зони. Адже у пункті 9 рішення держкомісії з питань ТЕБ та НС є заборона роботи непродовольчих ринків, але не вказано щодо роботи ринків змішаного типу, яким є наш комунальний Калинівський ринок. Насправді ми так і не дочекалися роз'яснення і тому приймаємо рішення, що відкриваємо ринок із завтрашнього дня", - пояснив міський голова Чернівців. 

Нагадаємо, швидкість зараження коронавірусом в Україні знову зашкалює. До "червоної" зони потрапили вже чотири регіони України: Буковина, Прикарпаття, Житомирщина і Закарпаття. 

Також у"червоних" Чернівцях не припиняються масові святкування. Так в одному з ресторанів Чернівців працівники Держпродспоживслужби і поліції зупиняли весілля на 100 осіб. 

Відео Зупинка громадського транспорту: чи зменшить це поширення коронавірусу

За тиждень кількість "помаранчевих" областей збільшилась до дев'яти. А в "червоній" зоні – вже чотири регіони. Останнім туди приєдналось Закарпаття. Громадський транспорт в усій області зупинився – як по всій країні за часів локдауну 2020 року. А от чи справді варто повністю зупиняти транспорт? Ми зупиняємо поширення вірусу чи навпаки створюємо додаткові проблеми тим, хто зобов’язаний їздити на роботу – дивіться в сюжеті.

Зупинка громадського транспорту: чи зменшить це поширення коронавірусу
Сніданок з 1+1
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

 

Автор:
Марія Бойко
Источник материала
loader
loader