Битва в Полтаві: "Ворскла" несподівано втратила очки в матчі з одним з аутсайдерів УПЛ

"Інгулець" зіграв внічию з полтавською "Ворсклою" в матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Зустріч завершилася з рахунком 2:2. Гра була гостьовою для "Ворскли", хоча і проходила в Полтаві.

Першими відзначилися в матчі номінальні господарі. На 22-й хвилині Младен Бартулович реалізував пенальті, який заробив Ніколоз Сичинава. Номінальні гості відігралися в дебюті другого тайму. Автором результативного удару став Руслан Степанюк.

На 62-й хвилині "Інгулець" знову вийшов вперед. Ворота полтавчан вразив Сичинава. Однак втримати перемогу номінальні господарі не змогли. На 75-й хвилині Степанюк заробив 11-й метровий удар, який був реалізований Владиславом Кулачем.

• "Ворскла" набрала 22 очки і піднялася на 5-те місце в турнірній таблиці УПЛ. "Інгулець" (12 балів) знаходиться на 10-й позиції.
  • У наступному турі "Інгулець" 26 лютого в гостях зіграє з "Десною". "Ворскла" днем пізніше прийме "Олександрію".