"Колос" перервав тривалу безвиграшну серію звитягою у Львові

"Колос" обіграв ПФК "Львів" у матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Зустріч на "Арені Львів" завершилася з рахунком 2:0 на користь гостей.

Перемогу клубу з Ковалівки забезпечив дубль Павла Оріховського. На 33-й хвилині український півзахисник забив ударом головою, замкнувши флангову подачу. А на 74-й хвилині реалізував пенальті та закріпив перевагу "Колоса".

У компенсований час "Львів" міг скоротити відставання в рахунку, але Ренан не зумів пробити Євгена Волинця з пенальті.

Здолавши львів’ян, підопічні Руслана Костишина нарешті вибралися з "чорної смуги". Ковалівці не знали радості перемоги в УПЛ 5 матчів поспіль: 4 нічиї та поразка.

• "Колос" (22 очки) обійшов "Ворску" (21) і піднявся на шосте місце в турнірній таблиці УПЛ. "Львів" (12 балів) залишився на 10-й сходинці.
  • 16-й тур УПЛ: "Колос" - "Рух" (27 лютого/19:30), "Львів" - "Динамо" (28 лютого/19:30).