Мілевський повернувся до УПЛ, але не врятував "Минай" від поразки від "Львова"

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Мілевський вийшов у стартовому складі "Минаю" та був замінений на 60-й хвилині. На той час його команда поступалася 1:2.

На 13-й на 45-й хвилині за "Львів" забив Альваро Тавареш. "Минай" відповів на дубль бразильця голом Антона Шиндера одразу по перерві, але врятуватися від поразки не зміг.

"Львів" переміг "Минай" 2:1, набрав 12 очок та займає 12-те місце. "Минай" із 10 пунктами – 12-й.

Чемпіонат України

14-й тур

13 лютого

"Минай" – "Львів" 1:2

Голи: Альваро, 13, 45 – Шиндер, 47

• 13 лютого матч 14-го туру чемпіонату України між "Шахтарем" та "Колосом" перенесли через несприятливі погодні умови.
  • У першому після зимової перерви турі УПЛ "Зоря" у Запоріжжі перемогла "Десну".

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb