У полоні негоди: понад сотня населених пунктів в Україні залишаються без світла
У полоні негоди: понад сотня населених пунктів в Україні залишаються без світла

У полоні негоди: понад сотня населених пунктів в Україні залишаються без світла

Станом на ранок 28 січня у 4 областях України через негоду без світла залишаються 143 населених пункти.

Про це повідомляє ДСНС.

"Станом на 7 год. 28 січня внаслідок ускладнення погодних умов (мокрий сніг, дощ та пориви вітру) через спрацювання автоматичної системи захисту ЛЕП залишаються знеструмленими 143 населених пункти у 4 областях, а саме: Одеська – 113, Кіровоградська – 19, Черкаська – 10 та Запорізька – 1. До відновлення електропостачання залучено бригади обленерго", - йдеться у повідомленні.

За інформацією Служби автомобільних доріг станом на ранок 28 січня залишається обмеженим рух всіх транспортних засобів на автодорозі М-15 Одеса-Рені для проведення розчистки снігу. На решті доріг державного значення проїзд забезпечено.

Варто зазначити, що за прогнозами синоптиків, погода 28 січня тільки погіршуватиметься, а снігопади посилюватимуться. Так, найгірше буде в Одеській і Миколаївській областях. Там очікують до 40 сантиметрів снігу. У цих областях надзвичайники оголосили червоний - найвищий рівень небезпеки. На Кіровоградщині, Черкащині, Полтавщині, Сумщині й Чернігівщині очікують мокрий сніг із налипанням. 

Відео Новий удар стихії: більшу частину України накриють сильні снігопади

Хуртовина, налипання мокрого снігу й ожеледиця - на Україну сьогодні очікує новий удар стихії. Сильні снігопади накриють більшу частину території країни, кажуть синоптики. За прогнозами, найгірше буде у Одеській та Миколаївській областях - там очікують до 40 сантиметрів снігу. У цих областях надзвичайники оголосили червоний рівень небезпеки. У Кіровоградській, Черкаській, Полтавській, Сумській та Чернігівській області очікують мокрий сніг із налипанням. Через прийдешню негоду тимчасово обмежили в'їзд фур до столиці.

Новий удар стихії: більшу частину України накриють сильні снігопади
ТСН. Ранок
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber
Автор:
Ірина Загородня
Источник материала
loader
loader