"Колос" та "Десна" зіграли внічию у матчі з вилученням та двома пенальті

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Обидва гола у матчі було забито з одинадцятиметрового. На 12-й хвилині "Колос" вивів вперед Володимир Лисенко. За 15 хвилин рахунок зрівняв Пилип Будківський.

Наприкінці матчу "Десна" залишилася у меншості через вилучення Максима Імерекова, проте у "Колоса" не залишилося часу, аби скористатися чисельною перевагою.

Матч завершився внічию 1:1. "Десна" з 17 очками йде четвертою, "Колос" має 16 пунктів та займає п'яте місце.

Чемпіонат України

11-й тур

29 листопада

"Колос" – "Десна" 1:1

Голи: Лисенко, 12 (пен.) – Будківський, 27 (пен.)

Вилучення: Імереков, 90+6 ("Десна")

• Нагадаємо, 28 листопада "Олександрія" у меншості зіграла вдома внічию з "Рухом".
  • Крім цього, у 11-му турі чемпіонату України з футболу "Динамо" на своєму полі перемогло "Ворсклу".
  • Також у суботу "Шахтар" переміг у гостях "Дніпро-1".
  • Тим часом, 29 листопада "Зоря" розгромила у гостях "Минай".

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb