Два пенальті та дебютний гол Судакова: "Шахтар" розгромив "Маріуполь" у стартовому матчі 8-го туру УПЛ

Донецький "Шахтар" здобув розгромну перемогу над "Маріуполем" у матчі 8-го туру української Прем’єр-ліги. Поєдинок відбувся на НСК "Олімпійський" і завершився з рахунком 4:1.

"Гірники" вийшли вперед на 28-й хвилині, коли Тайсон реалізував пенальті, призначений за гру рукою Ігоря Тищенка.

Перед перервою (44') Георгій Судаков збільшив перевагу чемпіона, відзначившись дебютним голом, причому з передачі Богдана В'юнника. Обидва дебютували у стартовому складі команди.

георгій судаков (праворуч)
ФК Шахтар
Георгій Судаков (праворуч)
Вюнник
Богдан В'юнник

На 65-й хвилині Тищенко знову "привіз" пенальті – тепер з точки пробив Алан Патрік – 3:0.

"Маріуполь" відквитав один м’яч – на 72-й хвилині Сергій Горбунов реалізував вихід один на один.

"Гірники" досить швидко знову довели рахунок до розгромного завдяки голу Тайсона під поперечину (75').

• "Шахтар" набрав 16 очок і піднявся на друге місце турнірної таблиці УПЛ. "Маріуполь" – на шостому (11).
  • 9-й тур: "Олімпік" – "Маріуполь" (7 листопада / 14:00), "Динамо" – "Шахтар" (8 листопада / 19:30)

3 листопада "Шахтар" прийме "Боруссію" Менхенгладбах у рамках 3-го туру Ліги чемпіонів.  Поєдинок відбудеться з обмеженою кількістю глядачів. Після двох турів "гірники" очолюють Групу В.