![У Києві викрили потужну нарколабораторію, продукцію якої збували через Telegram](https://thumbor.my.ua/Ip-RiH9TN5Rqd9TElaZ9vSwOD8U=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fbb5e793be4361be6c471384836f282d2.jpg)
У Києві викрили потужну нарколабораторію, продукцію якої збували через Telegram
Столичні правоохоронці викрили потужну нарколабораторію, продукцію якої збували через Telegram.
Як повідомили у Київській міській прокуратурі, припинено злочинну діяльність групи осіб, які займались виготовленням наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах та їх розповсюдженням через інтернет-сайти та чат-боти в месенджері Telegram.
В рамках розпочатого за ч. 3 ст. 307 КК України кримінального провадження правоохоронці провели 9 обшуків на території Києва та області. Під час яких виявили лабораторію з виготовлення психотропних речовин, а також склад зберігання готової продукції.
"Крім того, вилучено 5 одиниць вогнепальної зброї, понад 150 набоїв до них, документи самопроголошеної незаконної республіки «ДНР» та 9 підроблених водійських посвідчень", - йдеться у повідомленні.
![Серед вилученого - зброя та "документи" бойовиків / прокуратура Києва](https://thumbor.my.ua/lYjfGcIjcr1Htw77HaSXuwtffck=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fe0a499e2c5efc119b014b02b172d3f8a.jpg)
Правоохоронці затримали двох громадян, причетних до функціонування нарколабораторії. По завершенню експертиз вирішуватиметься питання про повідомлення їм про підозру.
Інші новини, які можуть вас зацікавити:
- Затриманим Лук'янівського СІЗО намагалися дроном передати наркотики
- У Києві п’яна водійка намагалась підкупити копів "вином та смаженим м’ясом вдома" (відео)
- Зловмисники із Запоріжжя продавали наркотики через Telegram
- Наркотики в соцмережах: ЗМІ розповіли про веб-дилерів у Тернополі (відео)
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Автор: Світлана Закелова
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)