Новачок УПЛ в меншості взяв очко у львівському дербі

В рамках 5-го туру української Прем'єр-ліги відбулося львівське дербі - поєдинок між новачком елітного дивізіону "Рухом" і ПФК "Львів". Зустріч на "Арені-Львів" закінчилася внічию 0:0.

На початку матчу "Львів" мав декілька гарних шансів повести в рахунку, але не реалізував свої моменти. На 34-й хвилині "Рух" залишився в меншості - пряму червону картку отримав Вадим Парамонов.

У середині другого тайму команда Георгія Цецадзе таки забила у ворота "Руха", але гол було скасовано через офсайд.

Скористатись чисельною більшістю та вирвати перемогу "Львів" так і не зумів.

• ПФК "Львів" набрав перше очко в поточному розіграші УПЛ. Команда Цецадзе залишилася на останньому місці турнірної таблиці. "Рух" з двома очками йде сходинкою вище.

• У наступному турі "Рух" вдома прийматиме "Динамо", а ПФК "Львів" на виїзді зіграє проти "Шахтаря". Матчі відбудуться після перерви на ігри національних збірних, базова дата поєдинків 6-го туру УПЛ - 17 жовтня.