/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2Ffe7869d46be0b18c97bddcfe0a618a2b.jpg)
Азербайджан взяв під контроль декілька населених пунктів у Нагірному Карабасі
Військові Азербайджану взяли під контроль шість сіл Фізулінського і Джебраїльського районів у Нагірному Карабасі.
Про це повідомило Міноборони Азербайджану, передає агентство Report.
"В ході контрнаступальної операції у Фізулі-Джабраїльскому напрямку звільнено низку сіл, які довгі роки перебували під вірменською окупацією.
Зокрема, села Гараханбейлі, Гарвянд, Горадіз, Йухари Абдулрахменли Фізулінського району, Джабраїльского району - Боюк Мярчанли і Нюзгяр звільнено", – заявили в Мінобороні.
У той же час на засіданні Ради Безпеки міністр оборони Закір Гасанов заявив про взяття під контроль сімох сіл.
Він додав, що підрозділи азербайджанської армії "знищили низку постів окупантів", а також "взяті під контроль декілька висот".
Крім того, помічник президента розповів, що Азербайджан проінформував міжнародні організації про ситуацію на фронті.
Через це Вірменія та самопроголошена республіка Нагірний Карабах вже оголосили у себе військовий стан та загальну мобілізацію.
Внаслідок конфлікту є поранені та загиблі, у тому числі й діти.
