Друга перемога поспіль: "Маріуполь" обіграв "Дніпро-1" у поєдинку УПЛ

"Дніпро-1" приймав "Маріуполь" у стартовому матчі 3-го туру української Прем'єр-ліги. Приазовський клуб виявився сильнішим з рахунком 2:1.

Артем Бондаренко на 27-й хвилині вивів гостей вперед ударом з-за меж штрафного майданчика. Підопічні Дмитра Михайленка відігралися після перерви зусиллями Олексія Хобленка. Перемогу приазовцям приніс Данило Сагуткін, замкнувши на 78-й хвилині подачу Олексія Кащука зі штрафного.

Відео Дніпро-1 - Маріуполь - 0:1. Відео голу Бондаренка

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 3 тур. Дніпро-1 - Маріуполь – 0:1. Відео голу Бондаренка на 26 хвилині матчу.

Дніпро-1 - Маріуполь - 0:1. Відео голу Бондаренка

Відео Дніпро-1 - Маріуполь - 1:1. Відео голу Хобленка

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 3 тур. Дніпро-1 - Маріуполь – 1:1. Відео голу Хобленка на 60 хвилині матчу.

Дніпро-1 - Маріуполь - 1:1. Відео голу Хобленка

Відео Дніпро-1 - Маріуполь - 1:2. Відео голу Сагуткіна

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 3 тур. Дніпро-1 - Маріуполь – 1:2. Відео голу Сагуткіна на 78 хвилині матчу.

Дніпро-1 - Маріуполь - 1:2. Відео голу Сагуткіна

Варто додати, що "Маріуполь" завершував матч у меншості, на останній компенсованій хвилині Сагуткін отримав другу жовту картку.

• Здобувши другу поспіль перемогу, команда Остапа Маркевича з 6 балами піднялася на друге місце в турнірній таблиці УПЛ. Що стосується дніпровської команди, то вона з одним балом перебуває на 11-му місці.