
Кремль не надаватиме Білорусі військову допомогу через протести всередині країни
У Кремлі заявили, що не бачать потреби у наданні владі Білорусі військової допомоги.
Про це повідомляє РБК із посиланням на прессекретаря президента Росії Дмитра Пєскова.
За його словами, зобов'язання, що прописані в Договорі про колективну безпеку, стосуються випадків, коли на країну – учасницю домовленостей, скоюється напад з-поза меж держави.
"Там, дійсно, зобов'язання передбачені, але зараз нема такої потреби. Власне, білоруське керівництво про це каже", – сказав Пєсков.
Йому поставили питання щодо того, в якій ситуації б така потреба могла виникнути. Проте прессекретар президента РФ назвав гіпотетичні роздуми щодо цього "неприпустимими та неможливими".
"Виходимо з того, що білоруси самі вирішать в рамках правового поля, без втручань ззовні", – додав він.
Відео Протести у Білорусі: яку підтримку надає Путін Лукашенку
У Мінськ прилетів голова російської ФСБ - таке припущення зробили одразу і білоруські, і російські журналісти. За їхніми даними, напередодні ввечері в білоруській столиці сів Ту-214, на якому літає лише керівництво федеральної служби безпеки. Також вчора Лукашенко вже вчетверте за останні дні мав телефонну розмову з Путіним. І після неї оголосив про повне приведення у бойову готовність військ на західних кордонах Білорусі. Про ситуацію у Білорусі більше - у прямому включенні кореспондента Радіо Свобода Валерія Калиновського.
Раніше повідомлялося, що у вівторок, 18 серпня, стало відомо про вже четверту розмову між Олександром Лукашенком і Володимиром Путіним про Білорусь за останні чотири дні. Того ж дня Лукашенко прозвітував, що військові підрозділи на білоруських кордонах приведені у повну бойову готовність.

Кремль впервые отреагировал на операцию Паутина

Илон Маск отреагировал на удары по аэродромам в РФ

Знали ли в США об атаке Украины по России: что говорят в Белом доме

Удары по аэродромам. Никакого ядерного ответа не будет

Власти Франции ответили Pornhub на заявление о намерениях покинуть страну
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F2%2Ff9930be7873b3d4bf230bda27b483f5b.jpg)
Берн поддержал 17-й пакет санкций ЕС против РФ
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F2%2F78fd519b2203e0ffa842451ed148a032.jpg)