Хитрі китайці налагодили відносини не з "зеленими" , а з опозицією в обличчі Медведчука, - Губрієнко
Хитрі китайці налагодили відносини не з "зеленими" , а з опозицією в обличчі Медведчука, - Губрієнко

Хитрі китайці налагодили відносини не з "зеленими" , а з опозицією в обличчі Медведчука, - Губрієнко

Китайський вектор має для України колосальний потенціал, але українська влада задіє його дуже слабо. Про це пише на сайті "Кореспондент" економічний оглядач Роман Губрієнко, коментуючи указ президента Володимира Зеленського надати безвізовий режим для громадян КНР. 

Губрієнко приходить до висновку, що українська влада на чолі з Зеленським не використовує транзитний потенціал України для участі в стратегічному проекті Китаю "Один пояс - один шлях".

"Один пояс-один шлях" охоплює територію, на якій проживає 63% населення планети, а загальний обсяг імпорту та експорту товарів між Китаєм і країнами-учасниками вже досягає позначки в 1,5 трильйона доларів. Це до 40% світового ВВП і до 50% від загального обсягу глобальної торгівлі",- аргументує автор за допомогою економічних викладок. 

"Дивись, не довелося б з простягнутою рукою перед МВФ стояти. Але такий варіант не влаштовує США і МВФ, які бачать в КНР свого конкурента. А так як до Києва звикли заглядати в рот Вашингтону, то логічно, що китайці зацікавлені у співпраці тільки з тими українськими політиками, хто являє собою самостійні фігури, а не виконують команди з " Вашингтонського обкому",- пояснює журналіст. 

Разом з тим, за словами Губрієнка, з кожним днем з'являється все більше фактів, які свідчать, що хитрі китайці давно налагодили відносини - тільки не з "зеленими", а з опозицією в особі Віктора Медведчука.

"Неспроста глава політради" опозиційної платформи - за життя " є найбільш цитованим українським політиком в китайських ЗМІ. Зокрема, державне інформаційне агентство КНР "Сіньхуа" з особливою увагою стежить за активністю політика",- підкреслив автор. 

За словами Губрієнко, інтерес Китаю викликаний "не тільки тому, що фракція Партії Медведчука у Верховній Раді створила міжфракційне об'єднання "Один пояс - один шлях" з метою сприяти однойменному китайському проекту".

Губрієнко також звертає увагу, як грантові "експерти" раптом виявили, що Віктор Медведчук - це найближчий союзник Китаю в Україні. 

"І в цьому ключі в новому світлі виглядає ініційований Віктором Медведчуком і Ренатом Кузьміним скандал навколо діяльності військових біолабораторій Пентагону, тому що сьогодні США вже не звинувачують Китай у" створенні і поширенні коронавірусу",- зазначив він. 

"Нарешті, про співпрацю заголосили грантові "експерти", що живуть на гроші Сороса, які тільки після скандалу з біолабораторіями виявили, що Медведчук - це найближчий друг Пекіна з числа українських політиків",- звернув увагу журналіст. 

Роман Губрієнко впевнений, що співпраця з Китаєм - це нові можливості для України. 

"Один простий приклад-поки Україна випрошує кредити у ЄС і МВФ, Китай тільки за період 2016-2018 рр. вклав у Білоруський Індустріальний парк "Великий Камінь" майже 0,5 мільярда доларів прямих інвестицій",- аргументує він. 

"Втім, все закономірно. Поки в РБ модернізували залізницю, будували нові автомагістралі і створювали інвестиційні майданчики, в Україні "Укравтодором" керував Славомир Новак, заарештований у Польщі за підозрою в корупції, а в наглядовій раді "Укрзалізниці" працювали "професіонали", на кшталт Сергія Лещенка",- уїдливо уклав економічний оглядач Роман Губрієнко. 


Теги по теме
Виктор Медведчук Оппозиционная платформа - За жизнь
Источник материала
loader
loader