
Захоплення автобусу з заручниками: Аваков терміново вилетів у Луцьк
КИЇВ. 21 липня. УНН. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков терміново вилетів у Луцьк на тлі захоплення заручників в автобусі у центрі міста. Про це йдеться в повідомленні в офіційному Telegram-каналі Міністерства внутрішніх справ України, передає УНН.
"Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков терміново вилетів у Луцьк для особистої координації дій підрозділів МВС в умовах надзвичайної події. Нагадаємо, у Луцьку чоловік захопив автобус із близько 20 заручниками. В області введено оперативний план "Заручник", - повідомили в МВС.
У міністерстві також зазначили, що відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 147 (Захоплення заручників) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, за даними поліції, 21 липня вранці у центрі Луцька чоловік із вибухівкою та зброєю захопив автобус із заручниками. За даними правоохоронців, в автобусі перебуває близько 20 заручників. Постраждалих поки немає.

Последствия сильных взрывов в Киеве: куда попали россияне

В Киеве мошенники "декларировали" деньги пенсионеров от имени СБУ

На что собирал деньги? Парня со смертельно опасным заболеванием подозревают в мошенничестве

Супруги из Украины хотели перевезти в Румынию 1,4 миллиона долларов США

В Киеве сотрудники ТЦК помогли тысячам уклонистов - ГБР

Раскрыто дело о крупнейшем ограблении ювелирных изделий в истории США
