"Динамо" виграло битву із "Зорею" за Лігу чемпіонів

Київське "Динамо" обіграло луганську "Зорю" у центральному матчі 31-го туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок відбувся на НСК "Олімпійський" і завершився з рахунком 3:1.

"Зоря" вийшла вперед вже на 2-й хвилині, коли Артем Громов скористався помилкою Микити Бурди та переграв Георгія Бущана.

Відео Динамо - Зоря - 0:1. Відео голу Громова

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 31 тур. Динамо - Зоря - 0:1. Відео голу Громова на 2 хвилині матчу.

Динамо - Зоря - 0:1. Відео голу Громова

Кияни ж за дві хвилини не лише відновили паритет, а й вишли вперед. На 14-й хвилині відзначився Віктор Циганков.

Відео Динамо - Зоря - 1:1. Відео голу Циганкова

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 31 тур. Динамо - Зоря - 1:1. Відео голу Циганкова на 14 хвилині матчу.

Динамо - Зоря - 1:1. Відео голу Циганкова

На 15-й Сергій Сидорчук пробив з лицьової лінії штрафного після передачі Томаша Кендзьори.

Відео Динамо - Зоря - 2:1. Відео голу Сидорчука

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 31 тур. Динамо - Зоря - 2:1. Відео голу Сидорчука на 15 хвилині матчу.

Динамо - Зоря - 2:1. Відео голу Сидорчука

Загострити інтригу у поєдинку міг Владлен Юрченко на 24-й хвилині, та його удар парирував Бущан.

Відео Динамо - Зоря - 2:1. Відео сейву Бущана

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 31 тур. Динамо - Зоря - 2:1. Відео сейву Бущана після удару Юрченка на 24 хвилині матчу.

Динамо - Зоря - 2:1. Відео сейву Бущана

А ось "Динамо" ще до кінця першого тайму забило третій мяч: Циганков оформив дубль, пробивши головою.

Відео Динамо - Зоря - 3:1. Відео другого голу Циганкова

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 31 тур. Динамо - Зоря - 3:1. Відео другого голу Циганкова на 34 хвилині матчу.

Динамо - Зоря - 3:1. Відео другого голу Циганкова

Друга 45-хвилинка минула без голів, хоч обидві команди мали шанси. Тож "Динамо" виграло битву за путівку до квліфікації Ліги чемпіонів. Теоретично у "Зорі" ще є шанс у заключному, 32-му турі: якщо "Динамо" програє "Колосу", а луганці обіграють "Десну", вони посунуть киян з другого місця.

• Після 31-го туру "Динамо" набрало 59 очок і піднялося на друге місце. "Зоря" з 57-ма бала йде третьою. "Десна", яка у паралельному матчі програла "Олександрії", - четверта (55 очок).
  • Заключний, 32-й тур, відбудеться 19-го липня.
  • Друге місце УПЛ дає право участі у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів-2020/21. Жеребкування 3-го кваліфай-раунду відбудеться 31-го серпня.

@viktortsygankov ⚽️⚽️ #ДинамоЗоря – 3:1

Публикация от FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv)