В Україні за три дні перевірок виявлено 2,7 тис порушень карантинних заходів
В Україні за три дні перевірок виявлено 2,7 тис порушень карантинних заходів

В Україні за три дні перевірок виявлено 2,7 тис порушень карантинних заходів

В Україні за три дні перевірок виявлено 2 788 порушень карантинних заходів. Про це повідомляє прес-служба Офісу Президента.

"За результатами перевірок, за три дні виявлено 2 788 порушень, за які складені протоколи та приписи", - йдеться в повідомленні.

Так, Глава держави зазначив, що люди втомилися і розслабилися, але бізнеси, які заробляють, мають нести відповідальність, якщо не контролюють дотримання заходів безпеки і тим самим піддають клієнтів небезпеки зараження.

Також в Офісі Президента повідомляють, що з 19 червня провели понад 19 тис. перевірок на об'єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, продуктових ринках і в закладах громадського харчування. Кількість перевірок щодня збільшується, і за останні три дні їх скоїли майже 12 тис.

Нагадаємо, з 22 травня в Україні ввели адаптивний карантин. Ресторанам і кафе дозволили відкрити літні майданчики і працювати на винос. З 22 червня у Києві дозволили приймати відвідувачів не лише на літніх майданчиках, але і всередині закладів громадського харчування. Але з обмеженою кількістю відвідувачів і дотриманням дистанції між ними.
Також раніше в Госпродпотребслужбе повідомляли, що кожен четвертий перевірений об'єкт - порушник карантинних заходів.

З початку пандемії в Україні Covid-19 захворіли 46 763 осіб, 20 558 - одужали, 1 212 - померли.

Теги по теме
Карантин эпидемия коронавируса
Источник материала
loader
loader