Українець Ярмоленко приніс своєму клубу перемогу над "Челсі" в АПЛ: відео голу

Український півзахисник "Вест Хем Юнайтед" Андрій Ярмоленко приніс перемогу своїй команді над "Челсі" у лондонському дербі в рамках 32-го туру АПЛ. Поєдинок відбувся на арені "молотобійців" і завершився з рахунком 3:2.

Ярмоленко вийшов на заміну на 78-й хвилині за рахунку 2:2, і на 89-й хвилині забив переможний гол.

Look at his fool Kante he a supposed to be our DM and he is busy challenging a 6’5 guy for a header on the edge of the West Ham box! Blood on Lampard’s hands! Jorginho needs to be back in the team this is not acceptable! pic.twitter.com/fURsBC9cwu

— Damien #KanteOut (@DamienMac124) July 1, 2020

ВЕСТ ХЕМ - ЧЕЛСІ - 3:2

Голи: Томаш Соучек (45+2), Майкл Антоніо (51), Андрій Ярмоленко (89) - Вілліан (42, пен; 72)

ярмоленко, вест хем - челсі_4
Associated Press
  • Це 4-й гол для Ярмоленка в поточному сезоні АПЛ. Андрій пропустив чимало через травму.

• "Вест Хем" набрав 30 очок і посідає 16-е місце в турнірній таблиці "Челсі" (54) - на 4-й сходинці.

• АПЛ-2019/20 достроково виграв "Ліверпуль".