
Зґвалтування у Кагарлику: підозрювані у Апеляційному суді проситимуть про зміну запобіжного заходу
Новий адвокат постраждалої від дій правоохоронців дівчини у Кагарлику Київської області Олена Сотник повідомила, що підозрювані клопотатимуть про зміну запобіжного заходу на домашній арешт.
Про це з місця подій повідомила кореспондентка ТСН Наталя Островська, яка поспілкувалася із новим захистом потерпілої.
"Поліцейські клопотатимуть про зміну запобіжного заходу на домашній арешт і, можливо, суддя зробить закритим засідання і захист потерпілої, можливо, навіть на суд не пустять", - розповіла Олена Сотник.
Адвокат також додала, що попередній захисник потерпілої не подав жодного клопотання по справі, а вона вже подала кілька клопотань.
Раніше адвокат, який захищав інтереси постраждалої від дій правоохоронців дівчини у Кагарлику Київської області, Євген Мельниченко повідомив, що більше не є захисником потерпілої.
Нагадаємо:
- У місті Кагарлик Київської області 25 травня внутрішня безпека Нацполіції затримала двох поліцейськихмісцевого відділення за підозрою у зґвалтуванні 25-річної дівчини.
- У Державному бюро розслідувань розпочали розслідування та оголосили підозру 29-річному оперативнику Сергію Сулимі та 35-річному начальнику сектору кримінальної поліції відділення Миколі Кузіву.
- 26 травня обом поліцейським обрали запобіжний захід на два місяці у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
Відео Від рук копів у відділку Кагарлика постраждала не лише 26-річна жінка
Від рук кагарлицьких копів постраждала не лише 26-річна жінка. Слідство отримало інформацію про інші випадки знущань. Після розголосу історії у Кагарлицькому відділку до Державного бюро розслідувань звернулися ще троє потерпілих.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F8be58aa2b35663dd3152a2c182b33244.jpg)

Зеленский рассказал о ситуации с ракетами Taurus

В ОП выдвинули условия России для переговоров

Разведка США раскрыла планы Путина на 2025 год

Как движение в ЕС заставляет Украину изменить правила выборов
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F2%2Fcb309f3f84a73af1f5714edf21f7b64a.jpg)
США знали об операции "Паутина" - СМИ
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F35%2Ff8bf0bd680b02a5b79b03bc502a6ad7c.jpg)
Турецкие СМИ узнали подробности переговоров Украины и России в Стамбуле
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F2%2F25ca2f5dd929a78f896acc49da5ffc8b.jpg)