/https%3A%2F%2Fdetector.media%2Fdoc%2Fimages%2Fnews%2Farchive%2F2016%2F178030%2Fi150_ArticleImage_178030.jpg)
«Українська правда» підтримала Порошенка й Стерненка, але закликала їх прихильників припинити цькування редакції
Інтернет-видання «Українська правда» пообіцяло всебічно висвітлювати справи п’ятого президента Петра Порошенка й активіста та блогера Сергія Стерненкка.
Водночас редакція закликала їх прихильників припинити цькування журналістів видання.
Про це «Українська правда» заявила 16 червня.
«Ми впевнені – вчорашнім (15 червня) подіям у Шевченківському суді та під ним, де обирався запобіжний захід активісту Сергію Стерненку, та останнім подіям довкола п’ятого президента Петра Порошенка – не місце у новітній історії України», – йдеться в повідомленні.
Суд над Сергієм Стерненком у виданні вважають «нашвидкуруч зрежисоване шоу із завідомо визначеним фіналом».
Справу проти п’ятого президента – помстою та «маніакальними пошуками зачіпок, щоб посадити Порошенка будь-якою ціною».
«Іронія долі – Порошенко, як ніхто інший чудово знає про нашу принциповість і неупередженість, оскільки сам неодноразово піддавався змістовній критиці з боку "Української правди".
Однак зараз, як людина, що потерпає від вибіркового судочинства, він може розраховувати на нашу увагу.
Як і кожний, хто стикається з несправедливістю.
Разом з тим ми хотіли б зупинитися на риториці, до якої часом вдаються прихильники Порошенка і Стерненка стосовно журналістів УП», – говорять у виданні.
«Українська правда» повідомила, що розцінює як тиск спроби вплинути на їх роботу з боку політиків, активістів, чиновників чи представників бізнесу, а спроби обмежити право повідомляти факти– як спробу цензури.
«Ми прагнемо відображати всі значущі думки, у томи числі і через конфлікти різних точок зору.
Що серйознішою є критика чи звинувачення, про які ми повідомляємо, то чіткішим є наше зобов’язання надати право на відповідь.
Ми відкриті і готові до широкої дискусії та всебічного обговорення матеріалів, опублікованих на сайті "Української правди"», – зазначається в повідомленні.
У зверненні згадують кейси активіста та блогера Сергія Стерненка; підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь; п’ятого президента Петра Порошенка; генерала Дмитра Марченка; колишньої журналістки та народної депутатки Тетяни Чорновол; ексдиректора Інституту національної пам’яті, нині народного депутата Володимира В’ятровича; ексміністра Володимира Омеляна; блогера Сергія Пояркова; народної депутатки Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій.

