"Шахтар" мінімально обіграв "Десну"

Донецький "Шахтар" у Києві грав проти чернігівської "Десни" матч чемпіонату України з футболу.

"Гірники" вийшли вперед вже на старті поєдинку – Фернандо точно пробив з центру штрафного майданчика. У середині тайму "Шахтар" заробив пенальті, який не реалізував Марлос. Але вже в наступній атаці півзахисник збірної України реабілітувався, точно пробивши з-за меж штрафного. Незабаром "Десна" також заробила 11-метровий удар. До м'яча підійшов Фаворов і впевнено пробив Трубіна. На початку другого тайму "Шахтар" знову відірвався в рахунку, коли Фернандо втік у контратаку, але з його ударом впорався Паст. А ось Марлос, який біг поруч, встиг першим до м'яча і переправив його в сітку воріт. Під кінець гри Будковський зумів відіграти один м'яч, використавши помилку Піхаленка у своїй штрафній, але на більше "Десну" не вистачило.

6 червня, 17:00
Київ, "Олімпійський"
Чемпіонат України 25-й тур
"Шахтар" – "Десна" 3:1
Гол: Фернандо, 4, Марлос, 25, 51 – Фаворов, 32 (пен)
"Шахтар":
Трубін, Додо, Кривцов, Матвієнко, Ізмаїл, Степаненко (Пихаленок, 75)Алан Патрік (Коноплянка, 59), Маркос Антоніо, Тайсон (Тітці, 75), Марлос (Соломон, 73), Фернандо.
"Десна":
Паст, Тамм (Картушов, 66), Огіря, Домбровський (Єрмаков, 75), Пилипів (Хльобас, 86), Калитвинцев, Тотовицький (Гітченко, 46), Мостовий, Імереков, Д. Фаворов, Кузик (Будківський, 75)

Звучить фінальний свисток

89 хв. ГОЛ! БУДКОВСЬКИЙ! Пихаленок погано прийняв м'яч біля своєї штрафної, Будковський перехопив і пробив Трубіна!

86 хв. Хльобас поміняв Філіппова.

83 хв. Будковський дав по ногах Маркосу Антоніо – жовта картка.

81 хв. Гітченко пробив головою після подачі Калитвинцева зі стандарту, але м'яч влучив у штангу!

73 хв. Соломон, Тітці і Пихаленок змінюють Марлоса, Тайсона і Степаненко.

69 хв. Тайсон вивів Марлоса один на один, той обіграв Паста і пробив, але захисники не дали м'ячу влетіти у ворота.

66 хв. Замість Тамма вийшов Картушов.

59 хв. Коноплянка поміняв Патріка.

57 хв. Мостовий пробив з лінії штрафного після подачі кутового, але м'яч від захисників пішов повз ворота.

51 хв. ГОЛ! МАРЛОС!! Помилилися в атаці гравці Десни, Фернандо і Марлос втекли удвох на одного захисника, Фернандо увійшов у штрафну і пробив, Паст відбив, але Марлос добіг і забив!

46 хв. Замість Тотовицького з'явився Гітченко.

Перерву

42 хв. Шахтар продовжив тримати м'яч і після пропущеного м'яча. Плетуть свої комбінації гірники, але вже не на такій швидкості.

32 хв. ГОЛ! ФАВОРОВ! Денис, на відміну від Марлоса, з точки пробив точно!

31 хв. Матвієнко теж вирішив зіграти рукою у соєю штрафний – пенальті і жовта картка!

28 хв. Домбровський грубо збив Фернандо в центрі поля – жовта картка.

25 хв. ГОЛ! МАРЛОС!! Ось так настрій! Наступна атака Шахтаря, Марлос обігрався з Фернандо, увійшов у штрафну і спокійно пробив низом!

24 хв. Не пробиває Марлос Паста!

22 хв. Пенальті! Додо прострілив справа і Тамм зіграв рукою у своєму штрафному!

15 хв. Десна потихеньку прокидається. Вийшло кілька непоганих контратак у них, але поки не вдається акцентовано пробити.

10 хв. Шахтар одразу заволодів м'ячем, показуючи гостям, що церемонитися з ними не будуть. Поки що багато дрібного пасу, але все навколо штрафного майданчика, що, як мінімум, потенційно.

4 хв. ГОЛ! ФЕРНАНДО!!! Додо прорвався справа, відділу назад в центр, звідки Фернандо пробив Паста!

Добрий вечір, друзі. Починаємо!

Донецька команда в минулому турі впевнено впоралася з київським "Динамо". Тепер підопічним Луїша Каштру належить зіграти з іншими клубами верхній шістки. Першою буде "Десна", яка веде боротьбу за друге місце. Команда показує яскравий футбол і досить впевнено здобуває очки.

Але в матчах з "Шахтарем" впевненості буде мало. Для того щоб розраховувати на відбір очок, "Десні" варто сподіватися на спад мотивації гравців суперника після "Динамо" чи не найкращу форму лідерів.

Особисті зустрічі

6 разів грали команди в своїй історії. І всі шість разів перемагали "гірники". У нинішньому сезоні донецька команда двічі виграла 1:0.

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру:

"Побити якийсь рекорд або оформити найраніше чемпіонство – це не є нашою метою. Але ми хочемо добитися титулу як можна раніше – це мета нашої сезону. Якщо зможемо побити рекорд – буде ще краще. Але це дуже складно, залишилася шістки найсильніших команд".

Прогноз 112.ua: 2:0