![Масової переатестації поліцейських по країні після інциденту в Кагарлику не буде, - Геращенко](https://thumbor.my.ua/hAJaaS8lTkTfz0M5PM68wV7Z3Ss=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2020%2F04%2F14%2F421506.jpg%3Ftimestamp%3D1586880497)
Масової переатестації поліцейських по країні після інциденту в Кагарлику не буде, - Геращенко
Заступник глави МВС Антон Геращенко виключив можливість масової переатестації поліцейських по всій країні після зґвалтування дівчини в Кагарлику. Про це Геращенко розповів в ефірі "Сніданку з 1+1", передає "ТСН".
Він зазначив, що влада буде реагувати на скарги громадян щодо співробітників поліції.
Геращенко вважає, що масові переатестації можуть залишити поганих людей у поліції, а хороших звільнити через необ'єктивні причини.
"Поліцейські (ред, - які зґвалтували дівчину в Кагарлику) працювали в поліції кілька років. Їх взяли на зміну тим, кого звільнили в 2015-16 роках. Необхідно реагувати на конкретні скарги громадян у кожному випадку. Масові переатестації можуть пропустити поганих людей вперед, а хороших - звільнити через необ'єктивні причини. Ці поліцейські працювали кілька років, вони прийшли після переатестації. Начальник відділення точно працювати не буде",- сказав Геращенко.
Крім того, він додав, що зараз у в'язку із низькими зарплатами молодь не хоче йти працювати у правоохоронні органи. Однак, незважаючи на це, влада буде відбирати кадри.
Також Геращенко прокоментував можливість відставки глави МВС Арсена Авакова внаслідок подій у Кагарлику.
"Я вважаю, що в цій ситуації рішення необґрунтоване. Тому що ми будуємо систему, при якій вона реагує на подібні події. Ще раз підкреслю: до Майдану подібні дії приховували. У нас же позиція - і це якраз результат роботи міністра внутрішніх справ - у нас повна нетерпимість до катувань і насильства. Миттєва реакція на те, щоб притягати до відповідальності таких людей", - підкреслив Геращенко.
Геращенко зазначив, що після дзвінка потерпілої в поліцію про скоєне протягом 12 годин було проведено розслідування, а підозрювані - затримані.
"Це і є найкраща реакція поліції", - зазначив Геращенко.
Нагадаємо, що внутрішня безпека Нацполіції затримала двох поліцейських Кагарлицького відділу поліції за підозрою у зґвалтуванні. Колишні співробітники поліції Микола Кузів та Сергій Сулима вже поміщені у СІЗО. Начальник поліції Ігор Клименко підписав наказ про розформування Кагарлицького відділу, усунення всього його керівництва і відсторонення начальника Обухівського районного відділу.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)