![В районі ООС в Луганській обл. 13 травня убитий старший солдат Олександр Карпика](https://thumbor.my.ua/iyVzoP-y6a0Hm7-TcmvUpo6cKsQ=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2014%2F10%2F28%2F86164.jpg%3Ftimestamp%3D1414486499)
В районі ООС в Луганській обл. 13 травня убитий старший солдат Олександр Карпика
В районі Операції об'єднаних сил в Луганській обл. 13 травня снайпер бойовиків убив старшого солдата Олександра Карпика, повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.
"Старший солдат Олександр Карпика 1996 р. загинув вчора, 13 травня, під час виконання службових обов'язків у складі сил та засобів ООС на території Луганської області. Військовослужбовець отримав вогнепальне кульове наскрізне проникаюче поранення від кулі снайпера. Під час оперативного втручання, на жаль, не вдалося врятувати життя бійця", - йдеться в повідомленні.
Дата поховання зараз уточнюється.
Нагадаємо, за інформацією, яку оприлюднив штаб ООС, за минулу добу загинув один військовий і ще двоє отримали поранення.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)