/https%3A%2F%2Fznaj.ua%2Fcrops%2F95068e%2F620x0%2F1%2F0%2F2020%2F05%2F10%2F3kpdM3JpmJClYqJGysNMDKFTwVLMgzNSxrql6Fzh.jpeg)
Війська влаштували стрілянину просто на кордоні — за півкроку від війни
Історія напруженості у відносинах Індії та Китаю дуже давня, і поки не видно перспектив для їх потепління. Періодично в прикордонних регіонах трапляються сутички між прикордонними військами. Черговий конфлікт стався 9 травня. Прикордонники влаштували перестрілку, яка закінчилася пораненнями для 11 військовослужбовців з обох сторін.
Інцидент стався на прикордонній території північно-східного індійського штату Сіккім і Тибетської автономної області Китаю. Причини конфлікту досі невідомі. Неясно також і хто ініціював перестрілку. В бою взяли участь 150 військовослужбовців з обох сторін. В результаті інциденту були поранені 7 китайських прикордонників і 4 індійських солдата. Жертв і поранень серед мирного населення не зафіксовано.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F8e6dcbf5bc1044207e284bcceea9bd94.jpg)
Повідомляється, що конфлікт вдалося “загасити” після діалогу між сторонами. До вирішення проблеми підключилися місцеві влади індійського і китайського регіону. Зараз ситуація на кордонах спокійна.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.
Нагадаємо, ВСУ змусили противника припинити обстріли — окупанти поплатилися безпілотником і двома вантажівками.
Як повідомляв Знай.uа, українські бійці помстилися за розстріляне населення на Донбасі і ліквідували частину армії Путіна.
Знай.иа писав, путінські вояки пішли в наступ і влаштували небачене звірство на Донбасі, перші деталі.

