"Динамо" в більшості розібралося з "Олександрією" та повернулося на друге місце УПЛ

Київське "Динамо" в рамках 22-го туру Чемпіонату України перемогло в гостях "Олександрію" з рахунком 3:1.

Підопічні Олексія Михайличенка вийшли вперед на 45 хвилині, коли центральний захисник Артем Шабанов підставив ногу після розіграшу кутового та вивів, таким чином, свою команду вперед.

На самому початку другої половини дуелі "Олександрія" залишилася в меншості - Олексій Довгий грубо зіграв в чужому штрафному та отримав від головного судді друге попередження, яке миттєво перетворилося на вилучення.

На 60 хвилині гості подвоїли перевагу на табло - Віталій Буяльський відгукнувся на передачу від Володимира Шепєлєва та без проблем пробив голкіпера "Олександрії".

Не встигли гравці "Динамо" відсвяткувати, як господарі скоротили відставання до мінімуму - Дмитро Гречишкін вдало реалізував пенальті.

Утім, останнє слова все ж було за "біло-синіми".

Віталій Миколенко на 85 хвилині першим опинився на добиванні після того, як м'яч влучив у стійку від удару Шепєлєва.

"Динамо" набрало 45 балів та піднялося на друге місце в турнірній таблиці.

"Олександрія", своєю чергою, залишилася з 37 пунктами на п'ятій сходинці.