![Зеленський каже, що "практично домовилися" про повернення 200 українців з полону РФ](https://thumbor.my.ua/WfZeuCo50WcjIWbXcDRjL3DBakI=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fwww.5.ua%2Fmedia%2Fpictures%2Foriginal%2F176230.jpg)
Зеленський каже, що "практично домовилися" про повернення 200 українців з полону РФ
Президент України Володимир Зеленський заявив, що вже практично домовлено про два великі треки обміну, в рамках яких будуть повернуті на Батьківщину 200 українців.
Про це він заявив під час виступу на "Українському ланчі" в Мюнхені, повідомляє "Укрінформ".
"Домовились про два великі треки обміну, практично домовилися.
Дійсно, зараз говоримо про повернення 200 українців.
Це великий трек", – відповів Зеленський на запитання, чи бачить він поступ у виконанні мінських і нормандських домовленостей.
Раніше Зеленський поінформував, що понад 200 українців досі утримуються бойовиками на тимчасово окупованому Донбасі, ще понад 100 українців і кримських татар в анексованому Криму та Росії.
Україна та РФ провели обмін полоненими 7 вересня 2019 року у форматі 35 на 35, в рамках якого, зокрема, були звільнені 24 полонені моряки.
Наступний обмін відбувся 29 грудня 2019 року.
В Україну повернули 76 осіб, яких тримали в полоні на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей.
Україна видала 127 утримуваних осіб.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)