Рябошапка повідомив, коли будуть результати розслідування "прослушки" Гончарука
Рябошапка повідомив, коли будуть результати розслідування "прослушки" Гончарука

Рябошапка повідомив, коли будуть результати розслідування "прослушки" Гончарука

5 лютого.

Правоохоронці матимуть результати розслідування щодо прослуховування Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука протягом тижня чи двох.

Про це сказав Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, передає кореспондент УНН.

"Щодо прослуховування Прем’єр-міністра України, розслідування здійснюється Службою безпеки України.

Ми заслуховували це провадження минулого тижня.

Поки що немає остаточних результатів, і я думаю десь можливо протягом тижня-двох ми будемо спроможні мати результати, про які ми повідомимо Президенту та суспільству", - сказав Генпрокурор.

Відповідне завдання Глава держави поставив під час зустрічі з керівниками Служби безпеки України, Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ, Національного антикорупційного бюро, Державного бюро розслідувань та Управління державної охорони.

Теги по теме
Алексей Гончарук Руслан Рябошапка
Источник материала
loader