
Водіїв попередили про мокрі дороги і туман
28 січня.
Автомобільні дороги державного значення на сьогоднішній ранок на більшості території України місцями мокрі, у низці областей спостерігається туман.
Про це УНН повідомили у пресслужбі Укравтодору.
"Станом на 6:00 28 січня у центрі, деяких західних та східних областях країни спостерігається туман, Закарпатській, Миколаївській та Херсонській областях місцями невеликий дощ.
Покриття на дорогах державного значення в більшості областей місцями мокре", - вказали дорожники.
На перевальних ділянках доріг Торунського, Івашківського та Орявського перевалів, як повідомляється, - місцями невеликий дощ, на Ужоцькому перевалі - туман.
Стан покриття мокрий, на Вишківському перевалі місцями засніжений.
На дорогах державного значення виконуються роботи з обробки покриття протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, шляхопроводів, заокруглених ділянок.
Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 216 одиниці техніки та 260 робітників, додали в агентстві.
"За добу на "гарячу лінію" Укравтодору від водіїв щодо зимового утримання доріг було дві скарги", - зазначили дорожники.

Удар по Харькову: повреждены более 30 домов и транспортное депо

ВСУ ведут бои на девяти направлениях - Генштаб

Синоптики дали прогноз погоды на сегодня 24 мая в Украине

Генштаб показал новые карты боев на фронте

В Генштабе назвали успехи ВСУ на фронте

Таропрогноз на июнь 2025: что карты нам предвещают
