Анна Вінтур залишає посаду головної редакторки Vogue, яку обіймала майже 40 років
Анна Вінтур залишає посаду головної редакторки Vogue, яку обіймала майже 40 років

Анна Вінтур залишає посаду головної редакторки Vogue, яку обіймала майже 40 років

Про це повідомляє Forbes.

На зустрічі з персоналом у середу, 25 червня,  Анна Вінтур повідомила про своє рішення залишити керівництво редакційною діяльністю Vogue. Зазначається, що вона збереже свої обов'язки глобального головного директора з контенту Condé Nast, компанія яка володіє журналом, та глобального редакційного директора Vogue.

За словами виконавчого директора Condé Nast Роджера Лінча, Вінтур з 2020 року працювала на трьох посадах, тому її рішення залишити Vogue є логічним, аби вона могла "приділяти час усім, хто її потребує".

Компанія шукатиме нового керівника редакційного контенту для журналу, але терміни пошуку наступника поки невідомі.

Повідомляється, що обіймаючи посаду глобального головного директора з контенту Condé Nast Вінтур, продовжує здійснювати нагляд за всіма брендами видавництва, включаючи Wired, Vanity Fair, GQ, Glamour, Bon Appétit, Allure, а також іншими, крім The New Yorker.

Анна Вінтур, якій 75 років, стала головною редакторкою американського Vogue у 1988 році, змінивши Грейс Мірабеллу. Свій шлях у модній журналістиці вона розпочала у 1970 році у Великій Британії в Harper's & Queen. На початку 1980-х Вінтур працювала редактором моди в журналі New York, а згодом обійняла посаду креативного директора Vogue. До того, як стати головним редактором американського видання, вона керувала британським Vogue та журналом Condé Nast's House & Garden.

  • 25 червня американський актор Джо Марінеллі, який знявся у низці популярних серіалів, зокрема "Ранкове шоу" та "Санта-Барбара", пішов з життя після тривалої боротьби з онкологічними захворюваннями горла та шлунка.


Источник материала
loader