"Азов" зайняв смугу оборони на Покровському напрямку
"Азов" зайняв смугу оборони на Покровському напрямку

"Азов" зайняв смугу оборони на Покровському напрямку

Бійці "Азов" (Фото: facebook.com/azov.media)

Кілька днів тому 1-й корпус Нацгвардії "Азов" зайняв визначену смугу оборони на Покровському напрямку. Про це повідомляє пресслужба "Азову".

"Обстановка залишається складною та динамічною. Противник, намагаючись просуватися на напрямку, зазнає значних втрат у живій силі та техніці", – повідомили в корпусі.

Читайте також
Дніпро – не мета. Пояснюємо, чому Росія рветься до Дніпропетровської області

Зазначається, що підрозділи корпусу спланували та вжили заходів щодо блокування сил противника у визначеному районі.

Раніше OSINT-проєкт Deepstate зафіксував просування окупантів на північному сході від Добропілля Донецької області.

За даними їхньої мапи, це просування окупантів склало близько 9 кілометрів.

"Після остаточного закріплення та накопичення, будуть обов'язкові спроби рухатися в глибину території, а також будуть підтягуватися екіпажі дронів, які ускладнять перебудову альтернативної логістики й утримання навколишніх позицій для Сил Оборони. З таким розвитком подій, якщо він не зміниться, ми можемо наштовхнутися на момент, що Добропілля впаде швидше, ніж Покровськ", – повідомляли у Deepstate.

11 серпня оперативно-стратегічне командування військ "Дніпро" (колишнє "Хортиця") повідомило, що на Добропільському та Покровському напрямках окупанти намагаються просочуватися малими групами через першу лінію української оборони, проте про контроль над територією не йдеться.

  • 25 липня президент повідомляв, що російські диверсанти до семи разів заходили у Покровськ,але вони знищуються. Ворог не просувається на цьому напрямку.
  • 5 серпня Генштаб спростував інформацію про оточення Сил оборони в Покровську.
Джерело матеріала
loader
loader