Як правильно – "на добраніч" чи "надобраніч": вчителька пояснила
Як правильно – "на добраніч" чи "надобраніч": вчителька пояснила

Як правильно – "на добраніч" чи "надобраніч": вчителька пояснила

Досить часто зустрічається помилка під час вживання цих слів.

Ви дізнаєтеся:

Під час вживання низки слів в українській мові можуть виникати сумніви щодо того, як правильно їх писати.

Про кілька таких слів і словосполучень, які дуже часто вживаються, розповіла вчителька української мови і блогерка з Дніпра Світлана Чернишова у своєму YouTube-каналі "Учителька української".

"Запам'ятайте слова, у яких дуже часто трапляються помилки. Це чотири слова з "до". "До речі", "до вподоби", "до зустрічі", "до побачення" – вони завжди пишуться окремо", – зазначила вчителька.

Також окремо пишуться два слова з "на" – "на здоров'я" та "на добраніч".

"І ще одне слово – "будь ласка". Будь ласка, пишіть "будь ласка" завжди окремо. І не забудьте виділяти з обох боків комами", – пояснила Чернишова.

Дивіться відео за те, як правильно – "на добраніч" чи "надобраніч":

Раніше Главред розповідав про те, як сказати "эхо" українською – багато хто буде здивований. В українській мові неправильно казати слово "ехо" – його потрібно замінити на правильний варіант.

Також раніше ми розповідали, чому не можна казати "страховка" і "парковка" і якими словами їх потрібно замінити. Насправді не варто використовувати такі слова – їх потрібно замінити на правильні варіанти.

Вас також може зацікавити:

Про персону: Світлана Чернишова

Світлана Чернишова – вчителька української мови з Дніпра. Вона викладає вже понад 30 років. Стала відомою після того, як почала публікувати навчальні відео з української мови у TikTok, а потім на YouTube.

Станом на початок 2025 року у неї було 102 тисячі підписників на сторінці "Учителька української" у TikTok, а також 41 тисяча підписників на сторінці з такою ж назвою в YouTube.

Джерело матеріала
loader
loader