Росіяни вдарили ракетами по Чугуєву, поранено троє людей
Росіяни вдарили ракетами по Чугуєву, поранено троє людей

Росіяни вдарили ракетами по Чугуєву, поранено троє людей

Російська армія завдала ракетного удару по Чугуєву Харківської області, внаслідок чого постраждали як мінімум три особи. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у своєму Телеграм-каналі.

- На сьогодні відомо про трьох постраждалих: один у тяжкому стані, двоє - у середньому. Усім пораненим надається необхідна медична допомога, - повідомив чиновник.

Зараз на місці працюють усі профільні служби. Наслідки атаки уточнюються. Синєгубов зазначив, що кількість поранених може збільшитися.

  • 31 травня російська армія завдала ударів по Куп'янську та селу Вовчанські Хутори Харківської області, внаслідок чого загинула жінка.
  • 3 червня росіяни обстріляли село Чистоводівка Куньївської громади на Харківщині Попередньо ворог вдарив із РСЗВ.
Теги за темою
Харківська область
Джерело матеріала
loader