/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2F5cff46c87ada2f064855ba2f5cab6479.jpg)
Нова зірка в політиці США: у демократів з'явився лідер, здатний перемогти Трампа
У Демократичної партії США з'явився лідер, здатний дати бій Трампу, вважає журналіст Іван Яковина. Він бачить таку фігуру в Зохрані Мамдані, який щойно виграв праймеріз із виборів мера Нью-Йорка — молодий, харизматичний політик, який вміє говорити промови.
У США сталася майже революція. Переможцем на демократичних праймеріз у боротьбі за посаду мера Нью-Йорка став демократичний соціаліст, мусульманин родом з Уганди Зохран Мамдані.
Буквально в останні дні (якщо навіть не години), він вирвав перемогу у представника істеблішменту — центриста Ендрю Куомо, який практично всю кампанію випереджав інших кандидатів на десятки відсотків.
Проти Куомо зіграв його солідний вік (67 років), а також те, що в Нью-Йорку він має репутацію наскрізь корумпованого, пропаленого політикана.
Мамдані лише 33 роки, але при цьому у нього дійсно неабиякі політичні таланти. Він дуже здорово виступає на людях, без промаху б'є в потрібні місця, вміє діяти нестандартно і знає, як повести за собою людей.
По суті справи, він зараз став лідером Демократичної партії США, її новим обличчям і її головною висхідною зіркою. Багатьох це дуже турбує, оскільки у нього вкрай ліві погляди на багато важливих проблем.
Але подивимося, що з нього вийде. Подобається це комусь чи ні, але майбутнє Демпартії США вже точно визначатиме він і йому подібні.
Автор висловлює особисту думку, яка може не збігатися з позицією редакції. Відповідальність за опубліковані дані в рубриці "Думки" несе автор.
Важливо Президент США насолоджується пенсією: Джо Байден уперше вийшов у світ після виборів