"Мільйон солдатів. Два мільйона ніг": Сибіга поставив Путіна на місце
"Мільйон солдатів. Два мільйона ніг": Сибіга поставив Путіна на місце

"Мільйон солдатів. Два мільйона ніг": Сибіга поставив Путіна на місце

Дипломат влучно відповів російському диктатору.

Ви дізнаєтеся:

Росію потрібно ізолювати та визнати терористичною державою - Андрій Сибіга влучно прокоментував останні заяви Путіна.

За словами глави МЗС України, цинічні заяви Путіна демонструють зневагу до мирних ініціатив США.

"У той час як Сполучені Штати та решта світу закликають до негайного припинення вбивств, головний російський військовий злочинець обговорює плани подальшого захоплення української землі та вбивств українців", - наголосив Сибіга.

Також глава МЗС зазначив, що з усіх божевільних заяв Путіна сьогодні виділяється "одна про ногу російського солдата".

"Насправді, куди б не ступила нога російського солдата, вона приносить із собою тільки смерть, руйнування і спустошення", - наголосив Сибіга.

Сибіга нагадав, що Путіну байдуже на російських солдатів чи їхні ноги, відірвані українськими дронами.

"Він масовий убивця власного народу. Він уже знищив мільйон російських солдатів у безглуздій кривавій бані в Україні, не досягнувши жодної стратегічної мети. Один мільйон солдатів. Два мільйони ніг".

При цьому, за словами глави МЗС, і "поки Путін зайнятий відправкою російських ніг для вторгнення в інші країни, він ставить росіян всередині країни на коліна економічно".

"Його цинічні заяви служать лише одній меті: відволікти увагу громадськості від повного провалу його чвертьстолітнього правління, що завело Росію до ганебного клубу режимів-ізгоїв, таких як Північна Корея та Іран, міжнародної ізоляції та нескінченної економічної стагнації, що буде лише погіршуватись", - зауважив Сибіга.

На його переконання, єдиний спосіб примусити Росію до миру - це позбавити її почуття безкарності.

Війна в Україні - новини за темою

Як повідомляв Главред, втрати російських окупаційних військ з початку повномасштабного вторгнення в Україну перевищили 1 мільйон осіб, повідомили в Генштабі ЗСУ. Тільки за останні півтора року Росія втратила понад 628 тисяч військових.

Також західна, особливо американська, військова допомога є ключовою для успіху ЗСУ і тиску на Путіна, зазначає ISW. Скорочення підтримки не призведе до миру, а лише зміцнить упевненість Кремля в перемозі.

Крім цього, президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна цінує життя своїх громадян і не кидає людей у бій, як Росія. В інтерв'ю Bild він закликав партнерів негайно посилити санкції проти РФ, поки економіка Росії страждає.

Джерело матеріала
loader
loader