/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F3b2b0536a784a86172923a994759a91a.png)
Співачка KOLA потрапила під обстріл, але в Ізраїлі: "Я кричала весь день, що я живу в Україні"
Українська співачка Анастасія Прудіус, відома як KOLA, вирушила в Ізраїль на короткий курс реабілітації.
Проте замість спокою на неї чекали екстремальні події — невдовзі в країні розпочалася масштабна ракетна атака.
Сама KOLA розповіла, що під час обстрілу спостерігала серію вибухів прямо над будинком, де вона перебувала разом із чоловіком.
“Запустили 100 ракет… щойно було вибухів 15 поспіль просто над нами… Я кричала весь день, що я живу в Україні! І в нас це кожну ніч, і я нічого не боюся… Ага, до перших вибухів над головою я не боюся…”.
Попри хаос і гул від згасаючих ракет, ізраїльтяни, за словами, залишалися неймовірно спокійними. Вона зняла, як сусіди продовжували вечеряти за столом, ніби нічого не сталося — вибухи “просто трохи гойнули дах”.
Анастасія зізналася, що лікування в Ізраїлі було заплановане вже пів року через щільний робочий графік. Казала, приїхала на 10 днів на процедури — і раптом опинилася в епіцентрі удару.
Раніш ми повідомляли, що популярна співачка стривожила фанатів слабкими нервами: "У мене почалися напади...".
Також стало відомо, що "Вона говорила, що щаслива і хоче ще...": Лоліта Мілявська розсекретила останню розмову з Жанною Фріске.

