Росія погрожує Україні "адекватною відповіддю": подробиці заяви
Росія погрожує Україні "адекватною відповіддю": подробиці заяви

Росія погрожує Україні "адекватною відповіддю": подробиці заяви

Міністерство закордонних справ Росії виступило з заявою щодо останніх подій на фронті, звинувативши Україну в нібито «терористичних атаках» проти цивільної інфраструктури в різних регіонах РФ, включно з Москвою.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

У МЗС РФ заявили, що «київський режим не припиняє терор проти мирного населення», і наголосили на нібито цілеспрямованих ударах по цивільних об’єктах.

Також у Москві вважають, що ці дії мають на меті зірвати прямі переговори між Росією та Україною, які, як стверджується, могли б відбутися найближчим часом.

«Росія залишає за собою право на адекватну відповідь», — зазначили у відомстві, водночас наголосивши, що попри ситуацію Росія начебто «залишається прихильною до пошуку шляхів мирного врегулювання».

За словами очільника російського зовнішньополітичного відомства, РФ «активно працює» над проєктом документа, в якому міститиметься виклад умов для досягнення стійкої домовленості щодо мирного врегулювання війни в Україні.

Джерело матеріала
loader
loader