Українські війська намагаються ізолювати російські підрозділи поблизу селища Тьоткино та в усьому Глушковському району Курської області РФ. Про це у черговому своєму звіті повідомив Американський Інститут вивчення війни ISW.
Інформуючи про нову операцію ЗСУ на Курщині, дослідники посилаються виключно на російські джерела, вочевидь через те, що українська наразі мовчать про перебіг цих боїв, принаймні, про те, що стосується безпосередніх бойових зіткнень.
Росіяни ж, серед іншого, стверджують, що українські війська зруйнували міст через річку Сейм на проміжку між Званним та Теткиним. Це явно узгоджується з повідомленнями про намір оточити у цьому районі якісь російські підрозділи.
Вчора, 5 травня, російські джерела заявили, що ЗСУ атакували на кордоні між Росією та Україною поблизу Тьоткино та Попово-Лежачих, а також в районі Нового Путі. Зазначалося, що українські військові використовували обладнання для розмінування, щоб створити прохід через російські мінні поля вздовж кордону, але наразі ЗСУ не досягли суттєвого просування в цьому районі.
Російські військові блогери також інформують про перестрілки поблизу залізничної станції Тьоткіно і кажуть, що українські війська не захопили селище і не прорвали російську оборону поблизу Нового Путі.
Раніше повідомлялося, що у Курській області місцева влада оголосила евакуацію прикордонного з Україною селища Глушково. Причиною евакуації росіяни називають “ускладнення обстановки”