Угоду зі США щодо копалин направлять на ратифікацію до Верховної Ради – Зеленський
Угоду зі США щодо копалин направлять на ратифікацію до Верховної Ради – Зеленський

Угоду зі США щодо копалин направлять на ратифікацію до Верховної Ради – Зеленський

Підписану угоду між Україною та США направлять на ратифікацію до Верховної Ради. Київ зацікавлений у тому, щоб не було жодних затягувань з угодою щодо корисних копалин.

Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні за підсумками 1163 доби повномасштабної війни Росії проти України.

Зеленський про угоду між Україною та США щодо копалин

– Сьогодні були доповіді урядової команди по економічному партнерству зі США. Угода є, підписана, буде направлена на ратифікацію у Верховну Раду України. Ми зацікавлені в тому, щоб не було з угодою жодних затягувань, – заявив Зеленський.

За його словами, українські представники попрацювали дуже добре, адже угода зі США значно змінилася у процесі підготовки.

Зараз дивляться

На думку Зеленського, тепер це дійсно рівноправна угода, яка створює можливість для доволі вагомих інвестицій в Україну.

Крім того, це відкриває можливості для суттєвої модернізації виробництв в Україні та, що не менш важливо, юридичних практик у нашій державі.

Доповнюється…

Теги за темою
Володимир Зеленський Верховна Рада
Джерело матеріала
loader
loader