Курс валют на 30 квітня: скільки коштують долар, євро і злотий
Національний банк України встановив офіційнийкурс валют на середу, 30 квітня. Порівняно з попереднім днем вартість долара США знизилася на 18 копійок і становить 41,56 гривні. Про це йдеться на офіційному сайті НБУ.
Офіційний курс євро на сьогодні Нацбанк встановив на рівні 47,28 гривні. Він став дешевшим на 11 копійок.
Подешевшав і польський злотий, щоправда, лише на одну копійку. Сьогодні його офіційний курс становить 11,07 гривні.
- 20 березня президент Асоціації українських банків Андрій Дубас повідомив, що до кінця червня гривня, ймовірно, буде коливатися в межах 41,2-41,5 за долар. Однак до кінця 2025 року девальвація гривні до 45 за долар є малоймовірною.
- У понеділок, 21 квітня, обвалився долар - довіра інвесторів до американської економіки була підірвана заявами Дональда Трампа. Цього разу йдеться про його намір змінити Федеральну резервну систему, що ставить під сумнів незалежність центрального банку. Журналісти Коротко про разом з експертами розбиралися, що відбувається з доларом і чи не час його міняти на євро.

