/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2Fe8c0aa734353e9cd624544175e680c62.jpg)
"Бусифікація" під забороною, але підрозділи виснажені: кого пошлють на "нуль"
Український фронт тріщить не тільки від вибухів, а й від нестачі живої сили. Бійці, які тримають позиції з 2022 року, виснажені, змучені і потребують ротації. Але замінити їх ніким. І тепер влада прямо говорить: на передову хочуть відправляти юнаків віком від 18 до 24 років.
Перший заступник міністра оборони Іван Гаврилюк під час Години запитань до уряду у Верховній Раді визнав: шукають способи, як закрити критичний некомплект. Рішення — створення нових підрозділів з молодих контрактників, розширення рекрутингової кампанії та залучення іноземців до участі в бойових діях в Україні. Усе — щоб зберегти "бойовий потенціал".
"Завершується напрацювання механізму у разі необхідного поступлення людського ресурсу для підготовки та заміни військ, які виконують сьогодні завдання в районах бойових дій. Щодо поступової заміни, починаючи з тих військовослужбовців, які вже виконують завдання з 2022 року" - каже він.
Сьогодні в Україні діє понад 50 рекрутингових центрів. Туди заманюють добровольців: обіцянками, рекламою, навіть "мобілізаційними менеджерами". Але добровольців обмаль. Тож влада готує ґрунт: якщо не підеш сам — тебе знайдуть. ТЦК зараз не церемоняться ні з ким.
Гаврилюк також підтвердив: планується ротація військовослужбовців, які на фронті з перших днів.
Раніше ми розповідали, що втратив роботу, а бронювання залишилось: кого не чіпатиме ТЦК навіть після звільнення
Також,повістка у ТЦК і хвороба: чи можуть мобілізувати людину, яка перебуває на лікарняному

