Витік даних з Пентагону: з посад звільняють помічників Гегсета
Витік даних з Пентагону: з посад звільняють помічників Гегсета

Витік даних з Пентагону: з посад звільняють помічників Гегсета

Начальника апарату міністра оборони США Джо Каспера найближчими днями планують зняти з посади та перевести на іншу після скандалу з витоком інформації у Пентагоні.

Про це повідомляє Politico з посиланням на високопоставлений представник адміністрації Білого дому.

Звільнення через виток даних з Пентагону

Крім рішення щодо Джо Каспера, трьох наближених до голови Пентагону чиновників вже відправили у відпустку минулого тижня.

Зараз дивляться

Сереж них – старший радник Ден Колдуелл, заступник начальника штабу Дерін Селнік та керівник апарату заступника міністра оборони США Колін Керрол.

Як стверджують троє співрозмовників видання, які знайомі з ситуацією, їх нібито не просто відправили у відпустку, а саме звільнили днем раніше, 18 квітня.

У виданні зазначили, що зміни в Пентагоні відбуваються на тлі масштабних потрясінь. Зокрема, йдеться про розголошення конфіденційної інформації в чаті Signal з іншими керівниками органів національної безпеки.

Проте джерела додали, що Керрол і Селнік хочуть звернутися до суду через нібито неправомірне звільнення. У Міністерстві оборони США ніяк не коментували цю інформацію.

– Повний розвал. Це відбивається на керівництві міністра. Піт Хегсет оточив себе людьми, які не приймають його інтереси близько до серця, – сказало джерело.

Майже місяць тому головний редактор журналу The Atlantic отримав доступ до групового чату в месенджері Signal. Він заявив, що у листуванні обговорювалися військові плани США щодо ударів по Ємену.

Теги за темою
США Міноборони Пентагон звільнення
Джерело матеріала
loader
loader